Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ots stoi 23 dni.
01-31-2020, 05:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-31-2020 06:07 PM przez JejQ.)
Ots stoi 23 dni.
Jak w temacie ots stoi 23 dni a niekompetentna administracja za to że nie mogłem zabić gościa na arenie daje 7 dni bana. Gdybym go jeszcze nie bił to rozumiem taką banicję, ale gość był ładowany z całych sił na dziąsło i nie chciał spłynąć, sam administrator sir dzakolos musiał widzieć, że nie stałem biernie na arenie a dmg był ładowany w opponenta. Dacie unbana i mi i drugiemu graczowi oraz pacca na 30 dni to zapomnimy o całej tej aferze.

Idąc na budokai 1vs1 mam prawo napierdalać z jakiej broni mi się tylko wymarzy za co zostałem ukarany banem na 7 dni. Macie dać mi i temu drugiemu unbana oraz rekompensatę za waszą niekompetencję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-31-2020, 10:57 PM
RE: Ots stoi 23 dni.
blokowales, wiec nie płacz, do jerzego po 3 dyszki na unbana zasuwaj
01-31-2020, 11:59 PM
ale co ty pierdolisz o blokowaniu, napierdalałem się z typem, staliśmy obok siebie, on mi zadawał dmg a ja jemu, a to że niekompetentna administracja nie potrafi zrobić aby po jakimś czasie wypierdalało z areny to już ich wina a nie ludzi przebywającej na arenie. Macie dać mi i temu drugiemu unbana oraz rekompensatę za niesłusznie wstawionego bana przez swoje nieudolne zdolności tworzenia eventów.
02-01-2020, 12:11 AM
event jest tak zaprojektowany aby sie bic, nie bic sie z bandow na asa na full defie wiec banicja zasluzona za blokowanie
02-01-2020, 12:52 AM
Ban słuszny, nagroda dla Sir Jacolosa
02-01-2020, 04:45 AM
no i Jejeq dostal bana na dziąsło!